6 hlavních benefitů

nákupních boxů

Podpora životního prostředí

Nákupní boxy vyrábíme ze 100% recyklované a recyklovatelné lepenky a kartonu. Mohou být potištěné ekologickými barvami šetrnými k životnímu prostředí, které jsou zároveň zdravotně nezávadné a vhodné i pro přepravu potravin.

 

Sociální aspekt

Výroba krabic probíhá manuálně v naší vlastní chráněné dílně. Každým nákupem tedy podpoříte spoustu zdravotně indisponovaných lidí, kteří díky Vám budou mít zajištěnou v jejich případě těžce sehnatelnou práci.

 

Vaše reklama

Na všech produktech může být umístěna Vaše reklama nebo aktuální nabídka produktů. Veškeré produkty jsme schopni celoplošně a plnobarevně potisknout logem Vaší společnosti a dalším reklamním sdělením. Rádi Vám připravíme grafický návrh.

 

Opakovaná použitelnost

Nákupní přepravka poslouží Vašim zákazníkům pro přenos zakoupeného zboží a součaně slouží jako kvalitní fixátor nákupu s dostatečně širokou a otestovanou základnou. Není tedy možné její převržení v prostoru automobilu. Použitelnost je opakovatelná a následně může sloužit i jako úložný prostor, například ve sklepě, dílně, domácnosti nebo třeba na chalupě.

 

Náhradní plnění

V případě Vaší objednávky můžeme poskytnout Vaší společnosti dle zákona o zaměstnanosti (č. 435/2004 Sb. §81, odst. 2 písm. b.) tzv. náhradní plnění. Současně také podpoříte pracovníky naší chráněné dílny.

 

 


Splnění nové legislativy

Ve sněmovně je návrh zákona, podle kterého od roku 2018 nebude možné v obchodech získat lehké plastové tašky. I když u prodejců potravin už zdarma nejsou většinou nyní, stále je bezplatně rozdávají třeba prodejci oblečení. Bezplatné by měly zůstat tenké sáčky například na pečivo. Cílem úpravy je omezit objem plastového odpadu.

 

V ČR se podle studie Evropské komise z roku 2011 pohybuje spotřeba všech plastových tašek, tedy včetně silnostěnných i tenkých sáčků, kolem 300 kusů na osobu a rok. Opatření by mělo trvale snížit jejich roční spotřebu do konce roku 2019 na 90 kusů na osobu a do konce roku 2025 na 40 kusů.

Kromě toho, že naše boxy unesou až 30kg, mohou se používat opakovaně a jsou jednoduše složitelné, tak mají ještě další výhody.

Pro návrh Vašeho vlastního nákupního boxu a zpracování cenové nabídky nás kontaktujte

info@nakupnibox.cz